top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

133. Chińskie Targi Eksportu i Importu w Kantonie/ 133rd Chinese Export and Import Fair in Canton

W dniach od 15 kwietnia do 5 maja br. w Chinach w Kantonie (ch. Guangzhou) odbywają się 133. Chińskie Targi Importu i Eksportu. ⚖️🤝Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży ekonomicznej w Chinach. W tegorocznej edycji pojawiły się nowe strefy technologiczne, w tym: robotyzacja przemysłowa, nowe źródła energetyczne i samochody autonomiczne, życie "smart", tzw. "srebrna ekonomia" (dt. osób starszych) itp. W wydarzeniu udział biorą kupcy z ponad 220 krajów świata, wystawia się blisko 100 producentów rodzimych. Oferty obejmują takie produkty, jak, m.in.: sprzęt i maszyny do produkcji przemysłowej, elektronika i elektroniczne urządzenia do użytku domowego, sprzęt budowlany i dekoracja wnętrz, narzędzia, inne dobra konsumenckie itd. #kktlumaczchinskiego


From 15th of April to 5th of May the 133rd Chinese Import and Export Fair is held in Guangzhou (ch. Guangzhou) in China. ⚖️🤝 It is one of the most important events in the economic industry in China. In this year's edition, new technological zones have appeared, including: industrial robotization, new energy sources and autonomous cars, "smart" life, the so-called "silver economy" (for the elderly), etc. The event is attended by buyers from over 220 countries around the world, nearly 100 domestic producers exhibit. Offers include products such as: equipment and machinery for industrial production, electronics and electronic devices for home use, construction equipment and interior decoration, tools, other consumer goods, etc.


#cantonfair#133cantonfair#chineseimportandexportfair#133chineseimportandexportfair#chinesefair#chineseeconomy#chinesetechnologies#chineseindustry#chinesebusiness#chinese#fair#technology#hightech#autonomouscars#robotization#automatization#China#chinesetranslator#chineseinterpreter
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page