top of page

5. Chińskie Międzynarodowe Targi Importu/ 5. China International Import Expo

W dniach od 5 do 10 listopada br. w Szanghaju odbędą się V Chińskie Międzynarodowe Targi Importu. 🐼🤝Powierzchnia wystawiennicza ma zająć w sumie ok. 360 000 m2. Tegoroczna edycja ma przyciągnąć więcej nowych firm, w tym rozwijających się, obiecujących start-up'ów (tych ma być w sumie blisko 500). Największy nacisk położony zostanie na tzw. "sekcję inkubacji innowacji", jednak nie zabraknie także wystawców z takich branż, jak żywność, motoryzacja, nowe technologie, medycyna czy handel usługami. W ciągu ostatnich pięciu edycji suma przeprowadzonych transakcji osiągnęła poziom 340 mld USD. Na targach oferowany jest (od 2022 r.) nowy model biznesowy transgranicznego importu detalicznego e-commerce, dzięki któremu do kwietnia 2023 r. na chiński rynek trafiły towary o łącznej wartości 3,93 mln USD. #kktlumaczchinskiego

www. kk-tlumaczchinskiego.pl

From 5th to 10th of November this year the 5th China International Import Expo will be held in Shanghai. 🐼🤝 The exhibition area is to occupy a total of approx. 360,000 m2. This year's edition is to attract more new companies, including developing, promising start-ups (there will be nearly 500 in total). The greatest emphasis will be placed on so called "Innovation incubation section", but there will also be exhibitors from branches such as food, automotive, new technologies, medicine and trade in services. In the last five editions, the sum of transactions carried out reached the level of USD 340 billion. A new business model for cross-border e-commerce retail imports is offered at the fair (since 2022), thanks to which by April 2023 goods worth a total of USD 3.93 million were delivered to the Chinese market.

#ChinaInternationalImportExpo2023 #CIIE2023 #ChinaInternationalExpo #CIIE #importexpo #importfair #Chinesefair #Chineseexpo #Shanghaifair #Shanghaiexpo #Chinesestartups #Chineseinnovationincubation #foodindustry #automotiveindustry #newtechnoloiesindustry #medicineindustry #tradeinservicesindustry #industry #Chineseindustry #food #newtechnologies #automotive #medicine #tradeinservices #5CIIE #5ChinaInternetionalImportExpo #Shanghai #China #Chinesebusiness #Chinesebrands #Chinesetranslator #Chineseinterpreter
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page