top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Chińscy detektywi zwierząt domowych zyskują popularność/ Chinese pet detectives go viral

Wielu chińskich właścicieli drży na samą myśl, że ich ukochany pupil kiedyś zaginie. 🐶🔎 Z tego powodu powstają firmy zajmujące się tropieniem zaginionych zwierząt. Jedną z takich firm jest All Pet Back Search Technology Co. z siedzibą w Pekinie. Detektyw zwierząt, 38-letni Zhao Hui, wspomina ostatnie ważne zlecenie, gdy 17 marca napisała do niego Pani Li, właścicielka suczki M Bean, którą opiekowała się wraz z mężem, aż do dnia jego śmierci. Wyznała, że w tym trudnym momencie jej ukochana psina stanowiła dla niej ogromne wsparcie. Gdy zaginęła, a było to 14 marca wieczorem, szukała suczki aż do północy - do domu wróciła zrezygnowana. Później przed i po pracy kontynuowała swoje wysiłki, jednak bezskutecznie. W końcu natknęła się na ofertę Zhao Hui'a. Podobnych przypadków jest w Chinach wiele, to ważne, że w razie podobnego zdarzenia mieszkańcy Państwa Środka mają się do kogo zwrócić o pomoc. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Many Chinese owners tremble at the thought that their beloved pet will one day go missing. 🐶🔎 There are more and more companies dealing with tracking down missing animals. One such company is All Pet Back Search Technology Co. based in Beijing. One of the detectives, Zhao Hui, 38 y.o., remembers his last major assignment on March 17 from Mrs. Li, the owner of M Bean, whom she and her husband cared for until the day husband died. She confessed that in this difficult moment her beloved dog was a great support for her. When dog went missing, and it was March 14 in the evening, she was looking for her until midnight - she returned home resigned. Later, before and after work, she continued her efforts, but to no avail. Finally, she came across Zhao Hui's offer. There are many similar cases in China, it is important that in such situations, the inhabitants of the Middle Kingdom have someone to ask for help.
Detektyw zwierząt zyskuje w Chinach coraz większą popularność.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page