top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

CHIŃSCY TURYŚCI VS. REJSY MIĘDZYNARODOWE

English: "CHINESE TOURISTS VS. INTERNATIONAL CRUISES"


Chińscy turyści cenią sobie długie rejsy międzynarodowe. W czerwcu obsługę morskich tras transgranicznych rozpoczął chiński wycieczkowiec >>China Merchants-Yidun<<, startujący z Szanghaju. Zbliżające się chińskie święta narodowe – Święto Środka Jesieni (中秋节) oraz Święto Narodowe (国庆节) to 8 dni wolnych od pracy, który to czas wielu obywateli Państwa Środka wykorzystuje na podróże, zarówno te krajowe, jak i zagraniczne. Norweski przewoźnik Viking Cruises jako pierwszy ogłosił wznowienie rejsów rzecznych po Europie dla turystów z ChRL po pandemii COVID-19, te rozeszły się jak ciepłe bułeczki! Europejski operator otwarcie przyznaje, że widzi ogromny potencjał wzrostowy w odniesieniu do chińskiego rynku turystycznego i pragnie w pełni to wykorzystać. Viking Cruises ma swój oddział zarządzający stworzony specjalnie na potrzeby obsługi rynku chińskiego – Viking Cruises China. #kktlumaczchinskiego www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Chinese tourists appreciate long international cruises. In June, the Chinese cruise ship >>China Merchants-Yidun<<, departing from Shanghai, started serving cross-border sea routes. The upcoming Chinese national holidays - Mid-Autumn Festival (中秋节) and National Day (国庆节) are 8 days off from work, which many citizens of the Middle Kingdom use to travel, both domestic and foreign. The Norwegian carrier Viking Cruises was the first to announce the resumption of river cruises around Europe for tourists from the PRC after the COVID-19 pandemic, and these sold out like hot cakes! The European operator openly admits that it sees huge growth potential in the Chinese tourism market and wants to fully exploit it. Viking Cruises has its own management branch created specifically to serve the Chinese market - Viking Cruises China.
Chińscy turyści stanowią ogromny potencjał jeżeli chodzi o rejsy międzynarodowe. Niektórzy operatorzy planują w pełni to wykorzystać. Którzy? Sprawdź!

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page