top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

CHIŃSKA KOLEJ WPROWADZA PROGRAM PILOTAŻOWY „CICHA PODRÓŻ”

English: "CHINA RAILWAY HAS INTRODUCED A PILOT PROGRAM 'QUIET TRAVEL'"


China Railway Group w niektórych swoich pociągach wysokich prędkości wprowadziła niedawno pilotażowy program „Cichej Podróży”. Jeżeli pasażerowie podczas rezerwacji biletów uznają, że w standardowych składach hałas robiony przez innych współpasażerów jest nie do zniesienia, mogą wybrać tzw. „Ciche wagony”. Pozytywny odzew ze strony pasażerów, jaki otrzymał program, zastosowany od grudnia 2020 r. w wybranych pociągach na trasie Chengdu-Chongqing, pokazuje, jak dalece ceni się spokój podczas podróży. W „Cichych wagonach” nie tylko umieszczono specjalne oznaczenia przypominające pasażerom o zachowaniu ciszy. Poinstruowano także konduktorów, aby zwracali większą uwagę na utrzymanie poziomu decybeli na możliwie jak najniższym poziomie. Program na szerszą skalę planuje się wdrożyć także w innych pociągach pasażerskich i pojazdach transportu publicznego. #kktlumaczchinskiego


China Railway Group recently introduced a "Quiet Carriage" pilot program on some of its high-speed trains. If, when booking tickets, passengers find that the noise made by other passengers is unbearable in standard trains, they can choose the so-called "Quiet wagons". The positive response from passengers to the program, which has been implemented on selected trains on the Chengdu-Chongqing route since December 2020, shows how much peace of mind while traveling is appreciated. In the "Silent wagons" there are not only special signs reminding passengers to keep silence. Conductors have also been instructed to pay more attention to keeping decibel levels as low as possible. The program is also planned to be implemented on a larger scale in other passenger trains and public transport vehicles.
China Railway wprowadziły pilotażowy program “Cichej Podróży” w niektórych swoich pociągach wysokiej prędkości. Na czym on polega i jak można z niego skorzystać?

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page