top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

CHIŃSKI DOSTAWCA DLA APPLE

English: "APPLE’S CHINESE SUPPLIER"


Chiny i Ameryka to wieloletni rywale w wielu obszarach gospodarki, w tym w branży elektronicznej. 💻 To z jednej strony, a z drugiej? Można znaleźć liczne ściśle współpracujące ze sobą marki. 🤝 Tak chiński producent >>LUXSHARE PRESICION INDUSTRIES<< dostarcza niezbędne komponenty w postaci kabli dla produktów znanej marki APPLE INC. 🍎 Kultowy sprzęt, Airpody, Macbooki, iPhone'y, a także niedawno zaprezentowane Apple Vision Pro powstały przy współpracy z dalekowschodnim dostawcą. LUXSHARE jest to firma działająca na rynku chińskim od 2004 roku, od 2011 roku rozpoczynając stałą współpracę z amerykańskim gigantem. 📦 Warto zapoznać się z ich produktami: https://en.luxshare-ict.com/. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


China and America are long-time rivals in many areas of the economy, including the electronics industry. 💻 This is on the one hand, and on the other? You can find numerous brands that work closely together. 🤝 This is how the Chinese manufacturer >>LUXSHARE PRESICION INDUSTRIES<< supplies the necessary components in the form of cables for products of the famous APPLE INC brand. 🍎 The iconic equipment, Airpods, Macbooks, iPhones, as well as the recently presented Apple Vision Pro, were created in cooperation with a Far Eastern supplier. LUXSHARE is a company operating on the Chinese market since 2004, starting permanent cooperation with the American giant in 2011. 📦 It is worth checking out their products: https://en.luxshare-ict.com/.
Chiny i Ameryka to odwieczni rywale w różnych obszarach gospodarki. Z drugiej strony wiele producentów z obu państw ściśle ze sobą współpracuje. Co Chiny mają wspólnego z marką Apple? Przeczytaj!

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page