top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Chiński Rurociąg Próżniowy Typu Maglev/ Chinese Hyper Loop

Do 2035 roku Chiny planują uruchomić pierwszy ultraszybki system rurociągów próżniowych typu maglev. 🚝☄️ Pierwsza tego typu konstrukcja ma przebiegać na odcinku o długości 150 km, a szybkość przemieszczania się ma osiągnąć zawrotną prędkość 1000 km/h. Linia połączyć ma dwa wielkie miasta - Szanghaj oraz Hangzhou (prow. Zhejiang). Hyper Loop to rozwiązanie, które dotąd pojawiało się tylko w najśmielszych marzeniach oraz filmach z gatunku sci-fi. #kktlumaczchinskiego


By 2035, China plans to launch the first ultra-fast maglev vacuum pipeline system. 🚝☄️ The first construction of this type is to run over a distance of 150 km, and the speed of movement is to reach a dizzying speed of 1000 km/h. The line will connect two big cities - Shanghai and Hangzhou (Zhejiang province). Hyper Loop is a solution that has so far appeared only in the wildest dreams and sci-fi movies.


#chinesehyperloopsystem#hyperloop#chinesemaglev#maglevtrain#maglev#highspeedtrains#chinesetechnologies#chinesehightech#trainsofthefuture#future#technology#highspeed#chineseinnovations#innovations#China2035#chinesetranslator#chineseinterpreter
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page