top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

China Brand 2023 w Szanghaju/ China Brand 2023 in Shanghai

Od dnia 10 maja w mieście Szanghaj odbywają się targi China Brand 2023. 🇨🇳🏷 Wydarzenie to potrwa do 14 maja a wystawy różnych marek można oglądać na terenie centrum wystawowo-kongresowego Shanghai World Expo. Prezentowane towary z kategorii "Made in China" świadczą o coraz wyższej jakości chińskich produktów, kreatywności twórców i solidności krajowych marek. Wydarzenie uświetniają różnego rodzaju gry interaktywne, występy artystyczne i promocja z serii "kulturowego dziedzictwa niematerialnego". #kktlumaczchinskiego


From May 10, the China Brand 2023 fair is held in the city of Shanghai. 🇨🇳🏷 The event will last until May 14, and exhibitions of various brands can be seen at the Shanghai World Expo Exhibition and Convention Center. The presented goods from the "Made in China" category testify to the increasing quality of Chinese products, the creativity of creators and the reliability of domestic brands. The event will feature various interactive games, artistic performances and the promotion of the "Intangible Cultural Heritage" series.


#ChinaBrand2023#dometicbrands#madeinChina#chineseproducts#finequality#creativity#solidapproach#Shanghai#ShanghaiWorldExpo#chinesebrands#reliability#chineseeconomics#economy#China#fair#trade#expo#chinesebusiness#business#exhibition#chineseexhibition#chinesetranslator#chineseinterpreter
Comments


bottom of page