top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Chiny zwiększają nadzór nad branżą kosmetyczną/ China tightened cosmetic branch supervision

W Chinach wydano niedawno rozporządzenie dotyczące zwiększenia kontroli przemysłu kosmetycznego, regulacji rozwoju branży oraz ochrony praw konsumentów. 🔍💄 Działania w ramach nowego projektu mają zmniejszyć częstotliwość takich zjawisk niepożądanych jak podrabianie produktów, nielegalne praktyki medyczne, oszustwa cenowe, wprowadzające w błąd kampanie reklamowe itp. Obostrzeniom mają podlegać procesy testowania i certyfikacji towarów, informacje dotyczące instytucji posiadających odpowiednie licencje oraz o placówkach kosmetologii medycznej mają odtąd być podawane do wiadomości publicznej przez wyznaczone do tego urzędy. #kktlumaczchinskiego


In China, an ordinance was recently issued to increase the control of the cosmetics industry, regulate the development of the industry, and protect the rights of consumers. 🔍💄 The activities under the new project are to reduce the frequency of such undesirable phenomena as counterfeiting of products, illegal medical practices, price fraud, misleading advertising campaigns, etc. The testing and certification processes of goods, information on institutions with appropriate licenses and medical cosmetology facilities are to be subject to restrictions. Information on these institutions are to be made public by designated offices from now on.


#chinesecosmetics#cosmetology#cosmeticindustry#chineseindustry#chineseindustrysupervision#cosmeticssupervision#cosmetics#chineselaw#chineseadministration#chineseordinance#China#industry#supervision#chinesebusiness#chineseenterprises#chinesecosmeticentreprises#chineseregulations#chinesepolitics#politics#regulations#chinesetranslator#chineseinterpreter
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page