top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Hong Kong i Guangdong vs. powodzie

Hong Kong and Guangdong province versus flood


❗️Od czwartkowego wieczoru Guangdong i Hongkong zmagały się z ulewnymi deszczami, w wyniku których zalane zostały drogi, tunele i stacje metra, samochody i budynki. Obrażenia odniosło ponad 100 osób, tysiące ludzi zostało uwięzionych. W piątek do południa burza stopniowo osłabła. Władze lokalne dokładają wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom dotkniętym powodzią oraz aby oczyścić zalane drogi. Ulewne deszcze spustoszyły także wiele miast prowincji Guangdong, w tym, m.in. Shenzhen.


Since Thursday evening, Guangdong and Hong Kong have been struggling with heavy rains, which have flooded roads, tunnels and metro stations, cars and buildings. More than 100 people were injured and thousands were trapped. By noon on Friday, the storm had gradually weakened. Local authorities are making every effort to help residents affected by flooding and to clean flooded roads. Heavy rains also devastated many cities in Guangdong province, including: Shenzhen. #kktlumaczchinskiego❗️


#chinadaily#hongkong#flood#rainstorm#guangdong#shenzhen#injured#china#haikui#typhoon#floodwater#chinanews#news
0 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page