top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

IGRZYSKA AZJATYCKIE W HANGZHOU ROZPOCZĘTE!

English: "HANGZHOU ASIAN GAMES HAVE STARTED!"


XIX Igrzyska Azjatyckie rozpoczęły się oficjalnie dzisiaj, tj. 23.09, uroczystą ceremonią otwarcia. 🤾🏋️‍♀️🏓 Wydarzenie to miało miejsce w pięknym mieście Hangzhou (prowincja Zhejiang) leżącym na wschodzie Chin. 🇨🇳 Miasto to znane jest przede wszystkim ze słynnego Jeziora Zachodniego, nad którym widoki, szczególnie te o zachodzie słońca, zapierają dech w piersiach (osobiste doświadczenia autorki, która w Hangzhou mieszkała przez kilka miesięcy). 🧳 W paradzie powitalnej tradycyjnie przemaszerowały delegacje różnych krajów i rejonów azjatyckich, m.in. Hong Kong, Afganistan, Makao, Brunei, Buthan etc. Ceremonia zorganizowana została na Olympic Sports Center Stadium. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


The 19th Asian Games officially started today, September 23, with the opening ceremony. 🤾🏋️‍♀️🏓 This event took place in the beautiful city of Hangzhou (Zhejiang Province) located in eastern China. 🇨🇳 This city is known primarily for the famous West Lake, where the views, especially at sunset, are breathtaking (personal experience of the author, who lived in Hangzhou for several months). 🧳 Delegations from various Asian countries and regions traditionally marched in the welcome parade, including: Hong Kong, Afghanistan, Macao, Brunei, Bhutan etc. The ceremony was organized at the Olympic Sports Center Stadium.
W chińskim mieście Hangzhou rozpoczęły się właśnie XIX Igrzyska Azjatyckie! Jak wyglądała ceremonia otwarcia? Sprawdź!

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page