top of page

INTERNET PRZEMYSŁOWY TEMATEM KONFERENCJI W SHENYANG

English: "INDUSTRIAL INTERNET AS A TOPIC OF SHENYANG CONFERENCE"


18 października, podczas Światowej Konferencji Internetu Przemysłowego (ang. the Global Industrial Internet Conference) zaprezentowane zostały najnowsze osiągnięcia technologiczne tzw. „internetu przemysłowego”. 🏭 Wydarzenie miało miejsce w Shenyang w prowincji Liaoning. Konferencja miała na celu promocję rozwoju ekologicznego, zintegrowanego przemysłu wytwórczego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. 🧠 Wystawę innowacji zorganizowano na łącznej powierzchni 20 000 m2 skupiając w jednym miejscu najnowsze osiągnięcia integracji obszarów jakimi są internet przemysłowy i sektor produkcyjny. 🌐 Na konferencji zobaczyć można było, m.in.: model sztucznej inteligencji Huawei’a, bionicznego robota, bezzałogowy zdalny kokpit 5G czy drona stałopłatowego. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl

On October 18, during the Global Industrial Internet Conference there were presented the latest technological achievements of the so-called "industrial internet". 🏭 The event took place in Shenyang, Liaoning Province. The conference aimed to promote the development of an ecological, integrated manufacturing industry using artificial intelligence. 🧠 The innovation exhibition was organized on a total area of 20,000 m2, bringing together the latest achievements in the industrial Internet industry and its advanced integration with the production sector. 🌐 At the conference, one could see, among others, Huawei's artificial intelligence model, a bionic robot, an unmanned 5G remote cockpit and a fixed-wing drone.

#globalindustrialinternetconference #globalindustry #industrialinternet #globalconferencje #shenyangconference #shenyang #liaoning #developmentpromotion #ecological #innovations #chinesetechnology #chinesehightech #chinesescience #chinesebusiness #artificialintelligenceInternet przemysłowy tematem konferencji w Shenyang. Na pokaźnej wystawie podziwiać było można innowacje technologiczne branży wytwórczej. Co dokładnie zaprezentowano?

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page