top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

NASTROJE INWESTORÓW W CHINACH ULEGŁY POPRAWIE

English: "ATTITUDE OF CHINESE INVESTORS HAS IMPROVED"


Central Huijin Investment, oddział chińskiego państwowego funduszu inwestycyjnego, zwiększył swoje udziały w czterech największych bankach komercyjnych w kraju, co zdaniem analityków pomoże w dalszym pogłębianiu zaufania inwestorów i poprawie wyników na giełdzie. 💰 Huijin zwiększył swoje udziały o 0,01 punktu procentowego w czterech podmiotach: Bank of China, Agricultural Bank of China, China Construction Bank oraz Industrial and Commercial Bank of China. Jest to inwestycja o łącznej wartości około 477 mln RMB (66 mln USD) i stanowi pozytywny sygnał, polepszający ogólne nastroje inwestorów. 💸 Pojawiły się sygnały od krajowych ekonomistów sugerujące, że aby pobudzić ożywienie gospodarcze, rząd powinien przyjąć środki bezpieczeństwa, takie jak aktywizująca polityka fiskalna i ekspansywna polityka pieniężna. 📈 #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Central Huijin Investment, a branch of China's sovereign wealth fund, has increased its stake in the country's four largest commercial banks. 💰 Analysts say this will help further deepen investor confidence and improve stock market performance. Huijin increased its holdings by 0.01 percentage points in four entities: Bank of China, Agricultural Bank of China, China Construction Bank and Industrial and Commercial Bank of China. This is an investment with a total value of approximately RMB 477 million (USD 66 million) and is a positive signal improving overall investors’ attitude. 💸 There have been signals from domestic economists suggesting that to stimulate economic recovery, the government should adopt safety measures such as activating fiscal policy and expansionary monetary policy. 📈
Nastroje inwestorów w Chinach polepszają się? Nastąpił pozytywny odzew na chińskim rynku inwestycji.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page