top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Panda - symbol Chin? / Panda - The symbol of China?

Panda Wielka to fascynujące i niezwykle rzadkie stworzenie. Od zawsze towarzyszy Chińczykom zamieszkując lasy bambusowe Państwa Środka. Panda od pokoleń stanowi w Chinach silny symbol mądrości, potęgi, ale także kruchości egzystencji, harmonii czy pokoju. Choć tak niedawno bliska całkowitego wyginięcia, dzisiaj zajmuje uprzywilejowane miejsce w chińskiej kulturze. Nowy artykuł w sekcji "Chińskie ciekawostki" na stronie www.kk-tlumaczchinskiego.pl, aPanda - symbol Chin? / Panda - The symbol of China?P także do pobrania pod tym postem.


The giant panda is a fascinating and extremely rare creature. It has always accompanied the Chinese nation, living in the bamboo forests of the Middle Kingdom. For generations, the panda has been a strong symbol of wisdom, power, but also the fragility of existence, harmony and peace. Although so recently close to complete extinction, today it occupies a privileged place in Chinese culture. New article in the "Chinese curiosities" section on the website www.kk-tlumaczchinskiego.pl, as well as for download under this post.
Przejdź do strony z artykułem/ Go to the page with the article:Pobierz artykuł/ Download the article:Zeskanuj kod QR i pobierz/ Scan the QR code and download the article:
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page