top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Pandemiczna wystawa fotograficzna w Pekinie/ Pandemic photography exhibition in Beijing

Od piątku do 2 lipca w pekińskim Three Shadows Photography Art Center można oglądać wystawę zatytułowaną "The New Survivors" (pl.: "Nowi Ocaleni") autorstwa Wang Shumana, zdobywcy 2. nagrody w konkursie Jimei Arles. 👥📸 Prezentowane prace, w różnych formach medialnych, przedstawiają rzeczywistość społeczną po pandemii COVID-19. Intencją autora było uchwycenie swoistej "traumy", którą nabyliśmy po sytuacji pandemicznej, zarówno jako społeczeństwo, jak i indywidualne jednostki. Wystawa ma nie tylko zaprezentować negatywne skutki kryzysu, ale także skonfrontować nas z traumą jako jednym z wielu ludzkich doświadczeń, a także pewnego rodzaju "dziedzictwem", które nauczyło nas nowych spostrzeżeń i reakcji. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


From Friday to July 2, Beijing's Three Shadows Photography Art Center hosts an exhibition titled "The New Survivors" by Jimei Arles 2nd prize winner Wang Shuman. 👥📸 The presented works, in various media forms, present the social reality after the COVID-19 pandemic. The author's intention was to capture a kind of "trauma" that we acquired after the pandemic situation, both as a society and as individuals. The exhibition is not only to present the negative effects of the crisis, but also to confront us with trauma as one of many human experiences, as well as a kind of "heritage" that has taught us new observations and reactions.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page