top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Pokaz mody Dior w Shenzhen/ Dior fashion show in Shenzhen

W ubiegłym tygodniu w chińskim mieście Shenzhen miał miejsce pokaz francuskiego domu mody Dior. 👗👠 Na wybiegu prezentowały się modelki w kolekcji jesienno-zimowej 2023/2024 projektu Marii Grazi Chiuri, dyrektor kreatywnej światowej marki. Kreacje, bogate w centkowane tkaniny, przeplatane metaliczną nicią, dobierane w połączenia w odcieniach szmaragdowej zieleni, topazowej żółci, szafirowego błękitu i rubinowej czerwieni, inspirowane były latami 50. XX w. Wydarzenie zorganizowano w Shenzhen's Sea World Culture and Arts Center. W pokazie udział wzięły także chińskie supermodelki, w tym Chen Feiyu, Yang Caiyu czy Jiang Shuying. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Last week in the Chinese city of Shenzhen there was a show of the French fashion house Dior. 👗👠 Models in the fall-winter 2023/2024 collection, designed by Maria Grazia Chiuri, creative director of the global brand, presented themselves on the catwalk. The creations, rich in spotted fabrics, interspersed with metallic thread, combined in shades of emerald green, topaz yellow, sapphire blue and ruby red, were inspired by the 1950s. The event was organized at Shenzhen's Sea World Culture and Arts Center. Chinese supermodels, including Chen Feiyu, Yang Caiyu and Jiang Shuying, also took part in the show.
W Shenzhen odbył się pokaz francuskiego domu mody Dior. Jakie kreacje były prezentowane?

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page