top of page

Przegląd Środka - Seria z najważniejszymi wiadomościami z Chin!

English title: "Middle Kindgom's Review - A series with the most important news from China!"


LINK: https://youtu.be/-II3wW5d0h8?si=yQ9tKUSKEQ2Gu-cW


Biuro Tłumacza Języka Chińskiego Karolina Kłopotek prezentuje serię cotygodniowych filmików z przeglądem wydarzeń z Chin i wiadomości dotyczących Chin z ubiegłego tygodnia. Szczyt BRICS w Johannesburgu, na które udał się prezydent ChRL Xi Jinping. World Robot Conference 2023, który odbył się na hali wystawienniczej Etrong w Pekinie. Yao Ming wprowadzony do hali sław FIBA. Festiwal QIxi, czyli Chińskie Walentynki oraz wiele, wiele innych. Bądź na bieżąco!


Karolina Kłopotek's Chinese Translation Agency presents a series of weekly videos with an overview of events from China and news about China from the last week. BRICS Summit in Johannesburg, attended by Chinese President Xi Jinping. World Robot Conference 2023, which was held at the Etrong exhibition hall in Beijing. Yao Ming inducted into the FIBA Hall of Fame. QIxi Festival, i.e. Chinese Valentine's Day and many, many others. Stay updated!
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


bottom of page