top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

ROŚNIE POPULARNOŚĆ KLUBÓW FITNESS WŚRÓD CHINEK

English: "POPULARITY OF FITNESS CENTRES AMONG CHINESE WOMEN GROWS"


Jak wynika z zeszłorocznego raportu iiMedia Research, Chinki stanowią 61,8 proc. użytkowników małych siłowni adresowanych do ich płci, płacąc za prywatne treningi i realnie korzystając z obiektów częściej niż mężczyźni. Ponieważ żeńska część społeczeństwa chińskiego stała się głównym odbiorcą centrów fitness i siłowni w dużych miastach, rośnie liczba obiektów przeznaczonych wyłącznie dla kobiet, oferujących usługi „szyte na miarę”, przytulnie dekorowane pomieszczenia i pakiety ćwiczeń dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kobiety, a głównie matki, mają bardzo fragmentaryczny i spontaniczny harmonogram dnia, dlatego miejsca takie oferują sesje bez uprzedniej rezerwacji, do których klientki mogą dołączyć w dowolnym momencie, wynajmując dostępnego w danej chwili trenera personalnego. Rosnące zainteresowanie spowodowane jest troską płci pięknej w stosunku do profilaktyki zdrowotnej. #kktlumaczchinskiego www.kk-tlumaczchinskiego.pl


According to last year's iiMedia Research report, Chinese women constitute 61.8 percent among users of small gyms targeted at their gender, paying for private training and actually using the facilities more often than men. As the female segment of Chinese society has become the main audience for fitness centers and gyms in large cities, the number of women-only facilities is growing, offering tailor-made services, cozy rooms and exercise packages tailored to individual needs. Women, mainly mothers, have a very fragmented and spontaneous daily schedule, which is why such places offer sessions without prior reservation, which clients can join at any time by hiring a personal trainer available at that moment. The growing interest is caused by the fair sex's concern for health prevention.
Chinki coraz częściej inwestują we własne zdrowie, zapisując się na zajęcia fitness. Z tego względu rośnie liczba obiektów adresowanych tylko dla kobiet. Czym charakteryzują się takie miejsca?

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page