top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Szczęśliwego Dnia Matki!/ Happy Mother's Day!

💐🎁*** Z okazji tego niezwykłego dnia Biuro Tłumacza Języka Chińskiego Karolina Kłopotek wszystkim mamom składa serdeczne życzenia. Pogody ducha, pociechy z latorośli, wielu wspaniałych w życiu chwil i spełnienia najskrytszych marzeń. Dziękujemy, że jesteście! 🎁💐 *** #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


💐🎁*** On the occasion of this extraordinary day, the Biuro Tłumacza Języka Chińskiego Karolina Kłopotek (Karolina Kłopotek's Translation Agency) would like to wish all mothers all the best. Serenity, comfort from the offspring, many wonderful moments in life and fulfillment of the deepest dreams. Thank you for being by ours sides! 🎁💐 ***

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page