top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Targi Produktów Konsumenckich w budowie na Hainanie/ Consumer Products Expo under construction...

W dniach 15-17 kwietnia w mieście Haikou, na Hainanie, odbędą się Chińskie Targi Produktów Konsumenckich. 🌐🛒Obecnie trwa przygotowywanie konstrukcji wewnętrznych hal i wystaw pod to wydarzenie. Wszystko w sumie zająć ma powierzchnię 12 000 m2 (o 20% więcej niż podczas poprzedniej edycji). Szacuje się, że Targi przyciągną ok. 3100 marek konsumenckich z 65 krajów i regionów.

Więcej zdjęć na: https://tinyurl.com/3bf7zuveThe China Consumer Products Expo will be held from April 15-17 in Haikou City, Hainan.🌐🛒 Currently, the internal structures of the halls and exhibitions for this event are being prepared. In total, it is to occupy an area of 12,000 m2 (20% more than during the previous edition). It is estimated that the Fair will attract about 3,100 consumer brands from 65 countries and regions.


#chinaconsumerprodctsexpo#consumerproductsexpo#consumerproducts#expo#fair#chinesefair#chineseexpo#hainanexpo#haikouexpo#brands#chineseeconomy#hainan#haikou#economy#consumer#products#chinesetranslator#chineseinterpreter
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page