top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Tybetańskie Targi Kultury i Turystyki/ Tibetan Cultural and Tourism Fair

Dnia 16.06., tj. w piątek, w stolicy Tybetu - Lhasie - rozpoczęły się 5. Chińskie Targi Turystyki i Kultury Xizang. Xizang (西藏) to w języku chińskim Tybet, a właściwie Tybetański Region Autonomiczny (西藏自治区). 🗻🤝 Celem wydarzenia było zaprezentowanie zasobów kulturalnych oraz potencjału turystycznego tego wyjątkowego regionu. W tym czasie organizowane są różnorodne wystawy, fora, sprzedaż produktów (m.in. lokalnych wyrobów) oraz konferencje dotyczące marketingu turystycznego. Tybet leży w płaskowyżu Qinghai-Tybet, przy południowo-zachodniej granicy Chin. Wydarzenie potrwa do jutra (tj. 18.06). #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


On June 16, i.e. on Friday, in the capital of Tibet - Lhasa - the 5th Xizang Chinese Tourism and Culture Fair began. Xizang (西藏) is "Tibet" in Chinese, or rather "the Tibet Autonomous Region" (西藏自治区). 🗻🤝 The aim of the event was to present the cultural resources and tourist potential of this unique region. During this time, various exhibitions, forums, sales of products (including local ones) and conferences on tourism marketing are organized. Tibet is located in the Qinghai-Tibet Plateau, on the southwestern border of China. The event will last until tomorrow (June 18).

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page