top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Usługi B&B rewitalizują chińską wieś/ B&B services revitalizing chinese...

Tradycyjna architektura i zapierające dech w piersiach krajobrazy chińskich obszarów wiejskich przyciągają coraz większą rzeszę turystów, wpływając na rozwój regionu Yixian podlegającemu miastu Huangshan (prowincja Anhui). 🗺🌅 Trend ten wpłynął także znacząco na ukształtowanie się szczególnego rodzaju usług, znanych w Chinach jako 民宿 (Mínsù), porównywalny do znanego na Zachodzie "Bed & Breafast", charakteryzujący się lokalnym kolorytem kulinarnym, architektonicznym i etnicznym. Jest to nieco sprzężone z polskim odpowiednikiem, jakim jest agroturystyka. #kktlumaczchinskiegoThe traditional architecture and breathtaking landscapes of China's rural areas attract more and more tourists, contributing to the development of the Yixian region of Huangshan City (Anhui Province). 🗺🌅 This trend also significantly influenced the formation of a special type of service, known in China as 民宿 (Mínsù), comparable to the "Bed & Breafast" known in the West, characterized by local culinary, architectural and ethnic colors. This is somewhat coupled with the Polish equivalent, which is agritourism.


#Yixian#Huangshan#Anhui#minsu#beadandbreafast#agritourism#chineseruralareas#chinesecountryside#chineselandscapes#chineseetchnicity#chinesetourism#tourism#etchnicity#etchnic#beautifullandscapes#chinesetranslator#China#chineseinterpreter
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page