top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

W Chinach wyprodukowano 20-milionowy samochód NEV/ China has produced 20 millionth NEV car

Linię produkcyjną opuścił w Chinach 20-milionowy samochód typu NEV (New Energy Vehicle). ⚡️🚗 Ta imponująca liczba oznacza, że Państwo Środka w branży pojazdów „Nowej Energii” wkracza w zupełnie nowy etap – produkcji na wielką skalę. Produkowane przez Chiny auta odznaczają się wysoką jakością i stanowią istotną część współczesnego chińskiego przemysłu. Przez 15 lat Chinom udało się wyprodukować 10 mln egzemplarzy. „Kolejne 10 mln zajęło już tylko rok i 5 miesięcy” – mówi Fu Bingfeng, wiceprezes wykonawczy i sekretarz generalny CAAM (Chińskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów). #kktlumaczchinskiego

The 20 millionth NEV (New Energy Vehicle) left the production line in China. ⚡️🚗 This impressive number means that the Middle Kingdom in the industry of "New Energy" vehicles is entering a completely new stage - large-scale production. The cars produced by China are of high quality and are an important part of modern Chinese industry. For 15 years, China managed to produce 10 million cars. “Another 10 million took just a year and 5 months,” says Fu Bingfeng, Executive Vice President and General Secretary of CAAM (Chinese Association of Automobile Manufacturers).

#nevcars#nev#newenergyvehicles#newenergy#chinesenev#nevinchina#largescaleproductioninchina#chineselargescaleproduction#chineseproduction#largescaleproduction#caam#chineseassociationofautomobilemanufacturers#generalsecretary#chineseindustry#chinesebusiness#chineseautomotive#china#chinanews20-milionowy samochód NEV zjechał z linii produkcyjnej w Chinach.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page