top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Wesołego Dnia Dziecka! / Happy Children's Day!

儿童节快乐!(Értóng jié kuàilè!) - Wesołego Dnia Dziecka/ Happy Children's Day! 🥳🎁


Dzisiaj, z okazji ich Święta, Biuro Tłumacza Języka Chińskiego Karolina Kłopotek życzy wszystkim Najmłodszym Pasjonatom kultury i języka chińskiego 🐲 (a także wszystkim pozostałym) wesołego 😄, bogatego w prezenty 🎁, słonecznego ☀️ i pełnego serdeczności 💕 Dnia Dziecka! Dużo radości! 🥳 #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Today, on the occasion of their holiday, Biuro Tłumacza Języka Chińskiego Karolina Kłopotek (Karolina Klopotek's Translation Agency) wishes all the youngest enthusiasts of Chinese culture and language 🐲 (as well as everyone else) a happy 😄, rich in gifts 🎁, sunny ☀️ and full of warmth 💕 Children's Day! Have fun! 🥳


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page