top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

WIRTUALNI ASYSTENCI PODBIJAJĄ RYNEK CHIŃSKI

English: "VIRTUAL ASSISTANTS COVER CHINESE MARKET"


Obecnie klienci kupujący asystentów operujących AI mają możliwość wybierać filmy, wyświetlać i przesuwać zdjęcia, rozpocząć rozmowę wideo czy przeszukiwać Internet za pomocą poleceń, używając głosu lub konkretnych gestów. Ponadto, z pomocą inteligentnego „głośnika”, wygodnie można zamawiać posiłki, robić zakupy czy kupować leki. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii rozpoznawania głosu i rozumienia języka wirtualni asystenci zyskują popularność wśród młodych, zaznajomionych z nowinkami chińskich konsumentów. Eksperci twierdzą, że włączenie szybko rozwijającej się technologii generatywnej sztucznej inteligencji i możliwości chatbota stosowanego do asystentów głosowych znacząco poprawi się funkcjonalność tego rodzaju urządzeń. Tak na przykład, firma Baidu Inc zaprezentowała serię asystentów Xiaodu Zaijia, Grupa Alibaba jest producentem Tmall Genie etc. #kktlumaczchinskiego www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Currently, customers purchasing AI assistants can select movies, display and switch photos, start a video call or search the Internet speaking commands, using voice or specific gestures. Moreover, with the help of an intelligent "speaker", you can conveniently order meals, shop or buy medicines. Thanks to the rapid development of voice recognition and language understanding technologies, virtual assistants are gaining popularity among young, news-savvy Chinese consumers. Experts say that incorporating the rapidly developing generative technology of artificial intelligence and chatbot capabilities applied to voice assistants will significantly improve the functionality of these types of devices. For example, Baidu Inc. presented a series of Xiaodu Zaijia assistants, Alibaba Group is the manufacturer of Tmall Genie, etc.
Wirtualni asystenci podbijają rynek chiński. Chińskie marki wypuszczają kolejne serie inteligentnych urządzeń. Jakie to marki i urządzenia?

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page