top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

WYKŁAD Z KOSMOSU

English: "LECTURE FROM SPACE"


Nudzicie się podczas wykładów na uczelni? Co powiecie na wykład z kosmosu? Załoga chińskiej stacji orbitalnej TIANGONG biorąca udział w misji SHENZHOU XVI dała wykład na żywo dla studentów na całym świecie! Generał Jing, pułkownik Zhu oraz profesor Gui "oprowadzili" słuchaczy po pomieszczeniach naukowych i mieszkalnych, wykonali kilka ciekawych eksperymentów w warunkach mikro grawitacji i odpowiadali na nurtujące studentów pytania . Skrót wideo: https://www.youtube.com/watch?v=SY4msfsLZkc. #kktlumaczchinskiego www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Are you bored during lectures at university? How about a lecture from space? The crew of the Chinese orbital station TIANGONG participating in the SHENZHOU XVI mission gave a live lecture to students around the world! General Jing, Colonel Zhu and Professor Gui "took" the listeners around the scientific and living quarters, performed several interesting experiments in microgravity conditions and answered students' questions. Short video: https://www.youtube.com/watch?v=SY4msfsLZkc.
Chińska załoga ze stacji kosmicznej Tiangong poprowadziła wykład z kosmosu! Kto dokładnie i gdzie go poprowadził? Obejrzyj wideo!

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page