top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

XX. Szanghajski Pokaz Motoryzacyjny/ 20th Shanghai Auto Show

Ku końcowi chyli się tegoroczny event XX. Szanghajskich Targów Samochodowych (20th Shanghai Auto), który rozpoczął się dnia 18.04., a kończy się jutro, tj. 27.04. 🏎⚖️Na pokazach zaprezentowano w sumie 1413 pojazdów, miały miejsce 93 debiuty i 64 prezentacje samochodów koncepcyjnych. Na tegorocznym wydarzeniu zaprezentowano 513 pojazdów wykorzystujących alternatywne źródła energii. #kktlumaczchinskiego


This year's event of the 20th Shanghai Auto Show (20th Shanghai Auto) is coming to an end, which started on April 18 and ends tomorrow, April 27. 🏎⚖️ A total of 1,413 vehicles were presented at the shows, including 93 debuts and 64 presentations of concept cars. At this year's event, 513 vehicles using alternative energy sources were presented.


#20thShanghaiAuto#ShanghaiAutoShow#Shanghai#conceptcars#chineseautomotive#automotivedebuts#Shanghai2023#cars#electriccars#hybridcars#autonomouscars#automotive#internationalautoshow#China#newenergy#newenergycars#chineseinterpreter#chinesetranslator
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page