top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

XXXI Igrzyska Uniwersyteckie FISU w Chengdu zaczynają się dzisiaj!/ 31. Chengdu FISU World

...University Games starts today!


Dzisiaj, tj. 28.07. (piątek) w Syczuanie, w Chinach, rozpoczęły się XXXI Międzynarodowe Igrzyska Uniwersyteckie FISU. 🤸‍♂️🥇 Zmagania sportowe odbywać się będą z udziałem sportowców-studentów, chętnych sprawdzić swoje umiejętności oraz spełnić marzenia o sportowej karierze. Uczestnicy konkurować będą w sumie w 18 dyscyplinach, gdzie zdobyć będzie można łącznie 269 złotych medali. Infrastruktura miasteczka olimpijskiego i innych obiektów przygotowanych specjalnie na tą okazję zaprojektowane zostały w duchu ekologii i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Wspomniane miasteczko stworzone zostało z myślą o niskoemisyjności dwutlenku węgla do atmosfery. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, a obiekty, które zaprojektowane zostały na potrzeby wydarzenia, stosują takie unowocześnienia, jak sztuczna inteligencja, sieć 5G, Internet Rzeczy oraz ogromna ilość danych w chmurze. Wszystko po to, aby zmaksymalizować komfort i dostępność informacji i udogodnień dla uczestników oraz gości. Udostępnione zostały także przesympatyczne roboty Rongbao mające na celu wsparcie organizacyjne imprezy. Pomiędzy obiektami przemieszczanie odbywać się będzie z użyciem pojazdów NEV (New Energy Vehicles). Zmagania sportowe potrwają do 8 sierpnia. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Today, i.e. 28.07. (Friday) in Sichuan, China, the 31. FISU World University Games began. 🤸‍♂️🥇 Sports competitions will be held with the participation of student athletes willing to test their skills and fulfill their dreams of a sports career. Participants will compete in a total of 18 disciplines, where it will be possible to win a total of 269 gold medals. The infrastructure of the Olympic town and other facilities prepared especially for this occasion have been designed in the spirit of ecology and with the use of the latest technological solutions. The aforementioned town was created on a base of low carbon dioxide emissions into the atmosphere. It uses renewable energy sources. Facilities that were designed for the event use such innovations as artificial intelligence, 5G network, Internet of Things and a huge amount data cloud. All this to maximize the comfort and availability of information and facilities for participants and guests. The nice Rongbao robots were also made available to support the organization of the event. Movement between the facilities will take place using NEV vehicles (New Energy Vehicles). The sports competition will last until August 8.
Dzisiaj rozpoczynają się już 31. Międzynarodowe Igrzyska Uniwersyteckie FISU, które mają miejsce w mieście Chengdu, prowincji Syczuan..

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page