top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Zhongshuge - kultowa księgarnia w Syczuanie/ Zhongshuge - fancy bookstore in Sichuan

Jedyna w swoim rodzaju, zlokalizowana w prowincji Syczuan, mieście Chengdu, księgarnia Zhongshuge (钟书阁) przyciąga coraz większą uwagę nie tylko w samych Chinach, ale także na arenie międzynarodowej. 📚🛕 Architektura tego kultowego miejsca zainspirowana została ponad 2000-letnim, historycznym systemem irygacyjnym miasteczka Dujiangyan. Zbiory księgarni kryją ponad 30 000 tytułów. Zhongshuge niedawno gościło w swoich progach międzynarodową grupę medialną "A Date with China". #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


One of a kind, located in the Sichuan province, Chengdu city, Zhongshuge (钟书阁) bookstore is attracting more and more attention not only in China itself, but also internationally. 📚🛕 The architecture of this iconic place was inspired by the more than 2,000-year-old historic irrigation system of Dujiangyan Town. The bookstore's collections contain over 30,000 titles. Zhongshuge recently hosted the international media group "A Date with China".

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page