top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Branża "Smart Home" w Chinach rozkwita/ The "Smart Home" industry in China flourishes

Na przestrzeni ostatnich lat branża nowych technologii typu "smart home" w Chinach nabiera imponującego tempa. 🏠🌐 Dzięki szerokiemu zasięgowi superszybkiego internetu 5G, sztucznej inteligencji i tzw. "Internetu Rzeczy", technologie dla inteligentnego domu stoją u progu nowych możliwości. Chińscy producenci sprzętu AGD, jak np. Haier czy Jomoo, na dobre wykorzystują już nowe zaawansowane technologie do ulepszania swoich produktów. ChRL znajduje się obecnie na szczycie listy Global Lighthouse Network, czyli społeczności zakładów produkcyjnych i łańcuchów wartości stanowiących światowych liderów w przyjmowaniu i integracji najnowocześniejszych technologii Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Wygoda i niezwykła praktyczność tej rewolucji w przestrzeni osobistej polega przede wszystkim na coraz lepszej personalizacji i komunikacji człowiek-maszyna. Mówiąc prościej, nasz dom ma możliwość o wiele lepiej i sprawniej "się nas uczyć". #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


In recent years, the industry of new "smart home" technologies in China has been gaining impressive momentum. 🏠🌐 Thanks to the wide coverage of super-fast 5G internet, artificial intelligence and the so-called "Internet of Things", technologies for a smart home stand at the threshold of new possibilities. Chinese manufacturers of home appliances, such as Haier and Jomoo, are already using new advanced technologies to improve their products as a standard. The PRC is now at the top of the list of the Global Lighthouse Network, a community of manufacturing facilities and value chains that are world leaders in adopting and integrating the latest technologies of the Fourth Industrial Revolution. The convenience and extraordinary practicality of this revolution in the personal space consists primarily in the increasingly better personalization and human-machine communication. Simply put, our home has the ability to "learn us" much better and more efficiently.
Branża smart home w Chinach wchodzi w nową erę.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page