top of page

Chińska moda na targach w Kanadzie

English title: "Chinese fashion on the Canadian fair"


W mijającym tygodniu w Kanadzie, na targach odzieżowych, swoje kolekcje zaprezentowali chińscy projektanci oraz producenci. 🇨🇦🪡 8. edycja wystawy Apparel Textil Sourcing Canada zorganizowana została w Centrum Kongresowym w Toronto w dniach 21-23 sierpnia. Imprezę finansowała, m.in., Chińska Izba Handlowa ds. Importu i Eksportu Tekstyliów (CCCT) a współorganizatorem była Kanadyjska Federacja Odzieżowa. Chińskie marki zaprezentowały nowatorskie projekty odzieży, których wytworzenie nie wymagało emisji dwutlenku węgla do atmosfery, promując tym samym zrównoważony rozwój w branży. Wśród obecnych firm spod szyldu "chińska moda" zapoznać się można było, na przykład, z produktami Aparso, Weiqiao Pioneering, Orient New Horizon czy Dahua. Jednym z ważnych punktów wydarzenia były fora targowe a także wykłady branżowe dotyczące takich tematów, jak ekologia i rozwój w przemyśle tekstylnym, bezpieczeństwo łańcucha dostaw, e-marketing czy handel elektroniczny. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


Last week in Canada, designers and brands from the PRC presented their collections at the clothing fair. 🇨🇦🪡 The 8th edition of the Apparel Textil Sourcing Canada exhibition was organized at the Toronto Convention Center on August 21-23. The event was financed, among others, by the Chinese Chamber of Commerce for Textile Import and Export (CCCT) and was co-organized by the Canadian Clothing Federation. Chinese manufacturers presented innovative clothing designs that did not require carbon dioxide emissions to produce, thus promoting sustainable development in the industry. Among the current "Made in China" brands, one could get acquainted with the products of Aparso, Weiqiao Pioneering, Orient New Horizon and Dahua. One of the important points of the event were trade fair forums, as well as industry lectures on topics such as ecology and development in the textile industry, supply chain security, e-marketing and e-commerce.
Chińska moda na targach w Kanadzie. Czy chińskie marki doganiają te światowe?

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page