top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Chińska sieć 6G - kiedy nastąpi?/ Chinese 6G network - when it comes?

Największe chińskie firmy telekomunikacyjne zaczęły już opracowywać projekty innowacji i technologii zintegrowanych z nową generacją sieci 6G. 🌐📡 Dla 6G opracowano do tej pory sześć kluczowych scenariuszy dotyczących jej zastosowania (przy 5G były tylko trzy), gdzie najważniejszą jest interoperacyjność sieci naziemnych ze strukturami umieszczonymi w kosmosie (np. satelitami). Rozpoczęto w tym zakresie ścisłą współpracę z pionierami w branży oraz ośrodkami naukowo-badawczymi odpowiedzialnymi na technologie i nowatorskie rozwiązania. Do użytku komercyjnego sieć 6G będzie oddana już w 2030 roku. #kktlumaczchinskiego


www.kk-tlumaczchinskiego.pl


China's largest telecommunications companies have already started to develop innovation and technology projects integrated with the new generation of 6G networks. 🌐📡 So far, six key scenarios for its use have been developed for 6G (there were only three for 5G), where the most important is the interoperability of terrestrial networks with structures placed in space (e.g. satellites). In this regard, close cooperation was started with industry pioneers and research and development centers responsible for technologies and innovative solutions. The 6G network will be ready for commercial use in 2030.
Chińskie firmy telekomunikacyjne już teraz przygotowują projekty technologii zintegrowanych z nową jakością przesyłu jaką jest sieć 6G.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentáře


bottom of page