top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

TOP CHIŃSKICH FIRM WYKORZYSTUJĄCYCH AI/ TOP CHINESE AICG ENTEPRISES

Tygodnik Chinese Internet Week opublikował niedawno ranking trzydziestu chińskich firm stosujących w swojej działalności sztuczną inteligencję 📄🤖, wykorzystując ją, m.in. do pisania tekstów pod SEO, marketingu, projektowania grafik itp. Wśród nich pierwsze pięć miejsc zajęły takie przedsiębiorstwa, jak:


1. Baidu (百度)

2. Alibaba (阿里巴巴)

3. ByteDance (字节跳动)

4. Tencent (腾讯)

5. NetEase (網易)Chinese Internet Week recently published a ranking of thirty Chinese companies using artificial intelligence in their operations. 📄🤖 They use it, among others, for writing texts for SEO, marketing, graphic design, etc. Among them, the first five places were taken by such companies as:


1. Baidu (百度)

2. Alibaba (阿里巴巴)

3. ByteDance (字节跳动)

4. Tencent (腾讯)

5. NetEase (網易)


#artificialinteligence#ai#aicg#chineseenterprises#enterprises#chinese#baidu#tencent#alibaba#bytedance#netease#chineseinternetweek#ranking#China#chinesetechnology#chinesehightech#modernChina#chinesetranslator#chineseinterpreter
Commentaires


bottom of page