top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Chiny atrakcyjnym rynkiem dla zagranicznych inwestycji/ China as an attractive market for foreign...

...investments


PL🇵🇱

Dla części kapitału zagranicznego Chiny nadal pozostają najatrakcyjniejszym rynkiem do inwestycji. 💵 Według inwestorów Państwo Środka oferuje szereg możliwości biznesowych, które przyciągają przedsiębiorstwa o dużym potencjale rozwojowym. PKB Chin obecnie notuje wzrost o 4,5% w zestawieniu z 3%- i 2,9%-owym wzrostem z roku poprzedniego. Inwestycje zagraniczne w Państwie Środka wzrosły o 2,2% do 499,46 mld RMB w pierwszych czterech miesiącach bieżącego roku. "Nasi inwestorzy wciąż chcą ekspozycji Chin i wciąż widzą ogromne możliwości robienia pieniędzy na tamtejszym rynku" - mówi Gabriel Caillaux, dyrektor generalny General Atlantic, która w Chinach działa już od 2000 roku i do tej pory zainwestowała w tamtejszy rynek 6,7 mld USD. #kktlumaczchinskiego

www.kk-tlumaczchinskiego.pl


ENG 🇱🇷

For some foreign capital, China still remains the most attractive investment market. 💵 According to investors, the Middle Kingdom offers a number of business opportunities that attract companies with high development potential. China's GDP is currently growing by 4.5% compared to 3% and 2.9% growth in the previous year. Foreign investment in China increased by 2.2% to RMB 499.46 billion in the first four months of this year. "Our investors still want China exposure and we still think there's a great moneymaking opportunity there," said Gabriel Caillaux, CEO of General Atlantic, which has been operating in China since 2000 and has invested $6.7 billion in the Chinese market.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page