top of page
  • Zdjęcie autoraBTJChKK

Unikalne tapety na smartfona!

English title: "Unique wallpapers for smarphones!"


🐼Teraz dostępne do pobrania dwie autorskie tapety firmowe BTJChKK! 🐼


Przeskanuj 👉kod QR👈 w dowolnej przeznaczonej do tego aplikacji i pobierz na telefon dwie unikalne tapety na Twój smartfon. Przejdź pod adres www z treścią 👉"myqrcode" lub po prostu kliknij w link: https://myqrcode.mobi/7387ae2a🌐. #kktlumaczchinskiego


🐼Two original BTJChKK wallpapers are now available for download! 🐼


Scan the 👉QR code 👈 in any dedicated application and download two unique wallpapers for your smartphone. Go to the website address with the content 👉"myqrcode" or just click on the link: https://myqrcode.mobi/7387ae2a🌐.


#BTJCh#smartphonewallpapers#mobilewallpapers#wallpapers#androidwallpapers#myqrcode#qrcode#qr#scananddownload#scanapp#scanqr#qrscanning#scan#uniquewallpapers#BTJChwallpaper#smartphone#clickthelinkKod QR do pobrania tapety BTJCh

Wzór tapety BTJCh Shanghai

Wzór tapety BTJCh Neon

Comments


bottom of page