top of page

Nowa lekcja na stronie/ New lesson on page

Lekcja 6 - Konwersacje

W lekcji 6-tej zapoznasz się z dwoma dialogami. Nauczysz się nazw kilku krajów i wszystkich kontynentów. Dowiesz się, co się przydarzyło Pablo, a także nauczysz się wyrażać emocje w języku chińskim. Na końcu lekcji dostępne są ćwiczenia utrwalające nową wiedzę.


Lekcję znajdziesz w dziale "Język chiński" na stronie www.kk-tlumaczchinskiego.pl
Lesson 6 - Conversations​


In Lesson 6, you will be introduced to two dialogues. You will learn the names of several countries and all continents. You will find out what happened to Pablo and also learn how to express emotions in Chinese. At the end of the lesson there are exercises to consolidate the new knowledge.


The lesson can be found in the "Chinese language" section of the website www.kk-tlumaczchinskiego.pl

Zeskanuj poniższy kod QR i pobierz lekcję

Scan the QR code below and download the lessonComments


bottom of page